0

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לישון טוב יותר בלילה

  אולי אתם שומעים זאת לראשונה, אבל אם תחשבו על זה, שליש מזמן החיים של אדם בוגר, מוקדשים לשנת הלילה. יש המון מחקרים העוסקים בתפקיד החשוב כל כך של השינה בחיים שלנו. על פניו, הרי, בעידן המודרני, נראה כאילו אנחנו יכולים לוותר על השינה לא? יש כל כך הרבה דברים להספיק, כל כך הרבה מטלות ויעדים בהם אנחנו נדרשים לעמוד, אבל האמת היא כי שנת הלילה היא אולי אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לאיכות החיים שלנו. שנת הלילה מאפשרת לגוף לחדש את התאים, לאזן את כמות ההורמונים בגוף ונותנת זמן למוח, לעבד ריגשית את רצף האירועים שהתרחשו במהלך היום. אם כך, התפקיד של המזרן הוא חשוב מאוד. הוא גם אמור לספק נוחות מקסימלית, אבל יותר מזה, הוא צריך לתת תמיכה דרמטית לגב, כדי לשמור על הגוף, לאורך שנת הלילה. אם אתם מחפשים מזרן מצויין ולא מבינים מה ההבדל בין מזרון יחיד של ויסקו ובין מזרנים מסוד לטקס או קפיצים, אנחנו פה בשביל לעזור.

  על ההבדלים בין סוגי המזרנים השונים

  לפני שנדבר על ההבדלים בין המזרנים, בואו נזכיר בקצרה את תפקידו של המזרן. בגדול, התפקיד של המזרן הוא לספק תמיכה לגב, להיות נוח מספיק כדי שפשוט, תוכלו לישון טוב ולהיות עמיד מפני שחיקה. אבל, משום שכל אחד נולד עם גוף שונה, לא כל מה שיהיה נוח לי, יהיה בהיכרח נוח למשהו אחר. לכן, יש לנו מזרון ויסקו יחיד ומזרן לטקס למשל. בעוד מזרן ויסקו נחשב למזרן רך יותר, כזה המתעצב על פי צורת הגוף של האדם הישן, הרי שמזרן לטקס נחשב הרבה יותר קשיח באופן יחסי. יש כמובן הבדלים נוספים, כמו סוג החומר, מידת הצפיפות שלו, היכולת שלו להדיף זיעה או להיפך, לשמור על חום במיטה וכן הלאה.

  הדבר הנכון ביותר להגיד אולי זה שתמיד צריך לבחון את הדברים באופן אישי. אנחנו לא יכולים להגיד לכם מה נוח ומתאים לכם ומי שיכולים להעיד, איך הם מרגישים על המזרן, אלו רק אתם.

  לדאוג לילדים שלנו לשינה טובה

  אנחנו מדברים באריכות על מזרון יחיד של ויסקו, משום שבדרך כלל מיטות יחיד מיועדות לילדים צעירים ובני נוער. דווקא בעידן בו הרשתות החברתיות גוזלות מהילדים שלנו זמן יקר והחיים שלהם מלאים בסערות, הרי שהדרך הטובה ביותר לשמור על בריאותם הנפשית והפיזית, היא לדאוג להם לשינה טובה.

  אנחנו מזמינים אתכם להגיע עם הילדים ולבחור את המזרן המושלם עבורם.

  הקמת אתר מכירות הקמת אתר מכירות
  פתח צ'אט
  💬 שלחו לנו ווצאפ!
  שלום, כאן סליפ ספא!
  איך אפשר לעזור?